Ohnisko Arca
295 € s DPH
- Prenosné ohnisko z odolnej, silnostennej 3 mm Cortenovej ocele
- Priemer ohniska 80 cm s odtokom dažďovej vody (odvedeným za drevo)
- Masívna konštrukcia – podstavec pevne zvarený s ohniskom
- Úplne bezúdržbové, vhodné na celoročné umiestnenie v záhrade
- Ideálne na posedenie pri ohni alebo opekanie potravín
- Možné kombinovať s prídavným roštom, čím vznikne prenosný gril
- Kvalitný a mimoriadne odolný výrobok s pevnou konštrukciou
- Vyrobené v ČR
- Špecifikácia ▼
Na sklade (doručenie 3 až 5 pracovných dní)
Záhradné prenosné ohnisko z CORTEN ocele
Jedinečný materiál a zaujímavý podstavec s úložným priestorom na drevo robia z tohto ohniska prvok, ktorý ozvláštni vašu záhradu. Ohnisko s priemerom 80 cm je vyrobené z 3 mm hrubej Cortenovej ocele. Bez obáv ho môžete ponechať vonku celoročne, vystavené akémukoľvek počasiu. Cortenová oceľ odoláva poveternostným vplyvom a vďaka tomu je ohnisko úplne bezúdržbové. Záhradné ohnisko Arca nie je ošetrené žiadnym náterom ani inou povrchovou úpravou.
Ideálny doplnok na záhradu či terasu pre všetkých milovníkov posedenia pri otvorenom ohni. Ako voliteľné príslušenstvo si k ohnisku môžete dokúpiť grilovací rošt, čím vznikne prenosný gril. Všetky produkty z Kovářství Diviš® sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania.
Ohniská sú dodávané v čiastočne zpatinovanom stave. Miera patinácie sa môže líšiť od fotografií – od začínajúceho procesu až po vyzretú podobu. Cortenový prvok je vhodné ihneď umiestniť von, kde bude približne dva roky zrieť do rubínových až hnedých tónov.
Príslušenstvo
Špecifikácie
| Hmotnosť | 24 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 80 × 42 cm |
| Priemer ohniska | 80 cm (až 81 cm vzhľadom na ručnú výrobu) |
| Hĺbka ohniska | 16 cm |
| Materiál ohniska | Cor-ten 3 mm |
| Materiál podstavca | Cor-ten 2 mm |
| Výroba | Vyrobené v ČR |
| Návod | 📄 Stiahnuť PDF |











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.