Ohnisko Bolla 100
264 € s DPH
- Prenosné ohnisko z odolnej, 3 mm hrubej Cortenovej ocele
- Topenisko s priemerom 100 cm a odtokom dažďovej vody
- Masívna konštrukcia – podstavec pevne privarený k topenisku
- Úplne bezúdržbové, vhodné na celoročné umiestnenie v exteriéri
- Ideálne na posedenie pri ohni alebo opekanie potravín
- Možnosť kombinovať s prídavným grilovacím roštom
- Kvalitný a veľmi odolný český výrobok
- Vyrobené v ČR
Na sklade (doručenie 3 až 5 pracovných dní)
Záhradné prenosné cortenové ohnisko
Elegantné a moderné ohnisko s priemerom 100 cm sa dá jednoducho prenášať, no vďaka 3 mm hrubej Cortenovej oceli ho môžete bez obáv ponechať celoročne vonku. Cortenová oceľ totiž odoláva poveternostným vplyvom a vďaka tomu je ohnisko úplne bezúdržbové. Prenosné záhradné ohnisko Bolla nemá žiadny náter ani inú povrchovú úpravu.
Ohnisko je ideálnym doplnkom na záhradu alebo terasu pre všetkých milovníkov otvoreného ohňa. Ako voliteľné príslušenstvo si môžete dokúpiť grilovací rošt a vytvoriť tak prenosný gril. Všetky produkty z Kovářství Diviš® sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania.
Ohniská sú dodávané v čiastočne zpatinovanom stave. Miera patinácie môže byť na úrovni začatého procesu patinácie až po pokročilé vyzretie, takže sa môže líšiť od fotografií. Cortenový prvok odporúčame umiestniť von hneď po dodaní, kde bude približne dva roky prirodzene zrieť do hnedých tónov.
Špecifikácie
| Hmotnosť | 23 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 100 × 29 cm |
| Priemer topeniska | 98 cm |
| Hĺbka ohniska | 25 cm |
| Priemer podstavca | 48 cm |
| Materiál | Corten 3 mm |
| Výroba | Vyrobené v ČR |
| Návod | 📄 Stiahnuť PDF |










Tom –
Velice pěkné, velké a pevné ohniště. Corten bezúdržbový. Super.