Ohnisko Klasik
Price range: 188 € through 200 € s DPH
- Prenosné ohnisko z odolnej, 3 mm hrubej ocele
- Ohnisko s priemerom 72 / 80 cm s odtokom dažďovej vody
- Povrchová úprava – žiaruvzdorná farba (kovaťská čierna)
- Ideálne na posedenie pri ohni
- Možné kombinovať s prídavným roštom – vznikne prenosný gril
- Kvalitný a veľmi odolný výrobok s pevnou konštrukciou
- Vyrobené v ČR
- Špecifikácia ▼
Vonkajšie prenosné oceľové ohnisko s žiaruvzdornou farbou
Dizajnovo čisté a vzdušné oceľové ohnisko so štyrmi nohami je možné jednoducho prenášať. Ohnisko je vyrobené z klasického oceľového plechu a ošetrené žiaruvzdornou farbou, ktorá odoláva vysokým teplotám. Čiastočne však podlieha poveternostným vplyvom, dažďu a nie je odolná voči oderu. Preto je vhodné ohnisko pravidelne uskladňovať a v prípade potreby farbu obnoviť prestriekaním alebo natretím. Vďaka 3 mm hrubému materiálu však môžete počítať so stálosťou tvaru a dlhou životnosťou.
Ideálny doplnok do záhrady či na terasu pre všetkých milovníkov posedenia pri otvorenom ohni. Ako voliteľné príslušenstvo si k ohnisku môžete dokúpiť grilovací rošt, vďaka ktorému vytvoríte prenosný gril. Všetky produkty z Kovářství Diviš® sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania.
Príslušenstvo
Špecifikácie
| Hmotnosť | - |
|---|---|
| Rozmery | - |
| Priemer ohniska | 72 cm / 80 cm (až 81 cm vzhledem k ruční výrobě) |
| Hĺbka ohniska | 12 cm / 16 cm |
| Materiál | Oceľ 3 mm |
| Povrchová úprava | Žiaruvzdorná farba (Pred prvým opekaním alebo grilovaním odporúčame vypáliť.) |
| Výroba | Vyrobené v ČR |
| Návod | 📄 Stiahnuť PDF |













Jiří Feřtek –
Opravdu kvalitně zpracované ohniště, bytelné. Pěkný, zajímavý prvek na zahradu. Otestovali jsme ho hned v den doručení a musíme vřele doporučit. Velmi rychlé odeslání. Rádi jsme podpořili českého výrobce.
Kristina Lhotská –
Ohniště jsem objednávala jako dárek pro manžela a jsme z něho nadšení všichni :) Oceňuji rychlou komunikaci, vstřícnost a rychlost dodání. Vše perfektní! Doporučuji!
Tomáš Valehrach –
Krásné a velmi dobře zpracované ohniště , řekl bych jedno z nejlepších na trhu. Určitě nám bude dlouho sloužit k naší spokojenosti.
Překvapilo mě taky i rychlé dodání .
Komunikace s firmou neměla chybu , ochotní a vstřícní majitelé .
Doporučuji všem, kteří si chtějí něco podobného pořídit.
Ludmila Brachtlová –
Ohniště jsme poprvé použili k naší maximální spokojenosti. Je prostě skvělé. Rovněž rošt je výborný a umožňuje snadnou přípravu jídel. Komunikace s firmou byla velice dobrá. Mohu tento výrobek i tuto firmu jen doporučit.
Marie Brothánková –
Komunikace s firmou perfektní. Ohniště je super. Při pohledu okolo ohniště jsem se vrátila do dětských let. Maso na roštu se připravuje úžasně. Doporučuji.