Ohnisko Tulip
312 € s DPH
- Rozkladateľné ohnisko z odolnej, hrubostennej 3 mm Cortenovej ocele
- Úplne bezúdržbové pre celoročné umiestnenie na záhrade
- Ideálne na posedenie pri ohni alebo opekanie jedla
- Možné kombinovať s prídavným roštom, čím vznikne prenosný gril
- Kvalitný a mimoriadne odolný výrobok s pevnou konštrukciou
- Vyrobené v Českej republike
- Špecifikácia ▼
Na sklade (doručenie 3 až 5 pracovných dní)
Záhradné prenosné ohnisko z CORTEN ocele
Vysoké ohnisko na nohe je vďaka svojej koncepcii rozkladateľné na dve časti. Horná misa s priemerom 80 cm je odnímateľná, čo umožňuje jednoduché vysypanie popola. Vďaka spracovaniu z 3 mm hrubej Cortenovej ocele môžete ohnisko bez obáv nechať vonku na daždi. Cortenová oceľ totiž odoláva poveternostným vplyvom a vďaka tomu je ohnisko úplne bezúdržbové. Záhradné ohnisko Tulip nie je opatrené žiadnym náterom ani inou povrchovou úpravou.
Ideálny doplnok na záhradu či terasu pre všetkých milovníkov posedenia pri otvorenom ohni. Ako voliteľné príslušenstvo si k ohnisku môžete zakúpiť grilovací rošt, čím si vytvoríte prenosný gril. Všetky produkty z Kovářství Diviš® sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania.
Ohniská sú dodávané v čiastočne zpatinovanom stave. Miera patinácie môže byť na úrovni začatého procesu až po zrelý vzhľad. Môže sa teda od fotografií líšiť. Cortenový prvok je vhodné ihneď umiestniť von, kde bude vplyvom dažďa približne dva roky zrieť do rubínových až hnedých odtieňov.
Príslušenstvo
Špecifikácie
| Hmotnosť | 24 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 80 × 46 cm |
| Priemer ohniska | 80 cm (až 81 cm vzhľadom na ručnú výrobu) |
| Hĺbka ohniska | 16 cm |
| Celková výška | 46 cm |
| Materiál | Corten 3 mm, 2 mm |
| Výroba | Vyrobené v ČR |
| Návod | 📄 Stiahnuť PDF |










Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.