Udiareň Dymaster
1 989 € s DPH
+ ZDARMA 15 kg vrece štiepky
- Poloautomatická elektrická udiareň v modernom futuristickom dizajne
- Robustné prevedenie z cortenu – celková hmotnosť 81 kg
- Údiaca komora s kapacitou 100 l z potravinárskej nerezovej ocele
- Dodávané vrátane generátora dymu Dymaster – čistý a chladný dym až na 12 h
- Vykurovacia špirála s deflektorom – výkon 2000 W
- Automatický regulátor teploty s presnosťou 0,1 °C
- Maximálna prevádzková teplota 150 °C so zvukovou signalizáciou
Nie je na sklade
Poloautomatická udiareň Dymaster z cortenu s generátorom studeného dymu
Udiareň s automatickou reguláciou teploty, ktorá sa o údenie postará za vás.
Udiareň z unikátnej cortenovej ocele a nerezu vzniká v dielňach Kovářství Diviš. Plášť z cortenu s hrúbkou 2 mm zabezpečuje veľmi dlhú životnosť udiarne, a to aj pri nepriaznivom počasí. Táto inovatívna oceľ, ktorá tvorí celý vonkajší obal a dvierka, odoláva poveternostným vplyvom a vďaka nej môže byť udiareň celoročne umiestnená vo vašej záhrade alebo na terase. Údiaca komora z brúsenej nehrdzavejúcej ocele s potravinárskou certifikáciou je vybavená 30 mm hrubou izoláciou. Vďaka výkonnej vyhrievacej špirále, ktorá dokáže komoru v prípade potreby zohriať až na 150 °C, je možné jej využitie aj na pomalé grilovanie metódou Low and Slow. Spojenie udiarne s grilom KEDAR vytvára kombináciu umožňujúcu neuveriteľné gastronomické symfónie chutí a vôní.
Srdcom našej udiarne je inovatívny generátor studeného dymu Dymaster. Tento generátor produkuje studený a čistý dym, ktorý zabezpečuje dokonalý chuťový výsledok bez dechtu. Vďaka veľkokapacitnému zásobníku na štiepku poskytuje až 12 hodín nepretržitej prevádzky bez nutnosti dohľadu. Generátor je vyrobený z 2 mm hrubej nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť. Je vybavený otvorom v spodnej časti chladiča na odvod kondenzátu mimo udiarne, čo zabraňuje vzniku kondenzácie vo vnútri údiacej komory. Viac informácií o generátore dymu TU.
Montáž príslušenstva je veľmi jednoduchá, takže už po niekoľkých minútach sa môžete pustiť do údenia vášho obľúbeného mäsa, rýb, klobás či syrov.
Udiareň si môžete osobne pozrieť v našom showroome.
Špecifikácie
| Hmotnosť | 176 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 46,5 × 98 cm |
| Materiál údiacej komory | Potravinárska nerezová oceľ |
| Základná zostava | Udiareň, generátor dymu Dymaster, vykurovacia špirála s deflektorom, digitálny automatický regulátor teploty, 3 údiace rošty, 3 tyče, 8 háčikov, odkvapkávacia miska, štiepka, podstavec |
| Palivo generátora | Drevná štiepka alebo pelety |
| Kapacita generátora | 5,3 l |
| Výkon vykurovacej špirály | 2000 W |
| Napájanie | Špirála 230 V, kompresor generátora dymu 230 V |
| Max. kapacita | 12 až 15 kg mäsa |
| Návod | 📄 Stiahnuť PDF |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.