Ohnisko Bolla 80
209 € s DPH
- Prenosné ohnisko z odolnej 3 mm cortenovej ocele
- Topenište s priemerom 80 cm a odtokom dažďovej vody
- Úplne bezúdržbové – vhodné na celoročné umiestnenie v exteriéri
- Ideálne na posedenie pri ohni alebo opekanie
- Možnosť kombinovať s prídavným roštom – vznikne prenosný gril
- Kvalitný a veľmi odolný výrobok s pevnou konštrukciou
- Vyrobené v ČR
- Špecifikácia ▼
Na sklade (doručenie 3 až 5 pracovných dní)
Záhradné prenosné cortenové ohnisko
Dizajnovo čisté a moderné ohnisko s priemerom 80 cm je ľahko prenosné, no vďaka spracovaniu z 3 mm hrubej cortenovej ocele ho môžete bez obáv ponechať vonku na daždi počas celého roka. Cortenová oceľ totiž odoláva poveternostným vplyvom a vďaka tomu je ohnisko úplne bezúdržbové. Záhradné prenosné ohnisko Bolla nie je ošetrené žiadnym náterom ani povrchovou úpravou.
Tvar misy, ktorá tvorí topenište našich ohnísk, je navrhnutý špeciálne pre jednoduché prenášanie aj bez úchytov. Tento postupne klenutý tvar zároveň zabezpečuje jednoduchý odtok dažďovej vody a lepšie prúdenie vzduchu ako pri ohniskách s hlboko lisovaným dnom.
Ohnisko z Kovářství Diviš je ideálnym doplnkom do záhrady či na terasu pre všetkých milovníkov posedenia pri otvorenom ohni. Ako voliteľné príslušenstvo si môžete zakúpiť grilovací rošt, čím z ohniska vytvoríte prenosný gril. Všetky naše produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania.
Ohniská sú dodávané v čiastočne zpatinovanom stave. Miera patinácie sa môže pohybovať od začiatku procesu až po vyzretý vzhľad, a môže sa preto líšiť od fotografií. Cortenový prvok je vhodné ihneď umiestniť von, kde bude približne dva roky prirodzene zrieť do hnedých tónov. Viac informácií o cortenovej oceli nájdete TU.
Príslušenstvo
Špecifikácie
| Hmotnosť | 15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 80 × 20 cm |
| Priemer topeniska | 80 cm |
| Hĺbka ohniska | 16 cm |
| Priemer podstavca | 48 cm |
| Materiál | Corten 3 mm |
| Výroba | Vyrobené v ČR |
| Návod | 📄 Stiahnuť PDF |












Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.