Misa Corten 100
Pôvodná cena bola: 222 €.192 €Aktuálna cena je: 192 €. s DPH
- Misa z odolnej, 3 mm hrubej cortenovej ocele
- Priemer 100 cm
- Ideálna na posedenie pri ohni alebo opekanie
- Variant bez otvoru – ako vodný prvok do záhrady
- Veľmi kvalitný a odolný výrobok
- Ploché dno pre stabilitu
- Vyrobené v Českej republike
- Špecifikácia ▼
Špecifikácie
| Hmotnosť | - |
|---|---|
| Rozmery | - |
| Priemer misy | 100 cm |
| Hĺbka misy | 25 cm |
| Materiál | Corten 3 mm |
| Priemer odtokového otvoru | 20 mm |
| Objem | cca 94 litrov |
| Vyrobené | Ručná výroba v ČR |
| Návod | 📄 Stiahnuť PDF |






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.